تناسب اندام سالم | رژیم چاغری

رژیم کاهش وزن سریع

ستاره مرصعی

آشنایی با چند رژیم کاهش وزن سریع

در مقاله قبلی از سایت چاغری به بررسی کوتاهی از فواید و مضررات انواع رژیم لاغری کوتاه مدت پرداختیم. در اینجا پانزده رژیم کاهش وزن سریع را که کارآمد است، و شمارا برای یک مهمانی به سرعت آماده میکند تا لباس مورد علاقه خود را بپوشید، را بررسی میکنیم. اما قبل از شروع از سلامتی خود مطمئن باشید و قرصهای مکمل را فراموش نکنید.

رژیم کاهش وزن سریع آب میوه

این رژیم از فیلم “چرب، بیمار و تقریبا مرده” که یک مستند است معروف شده است. که یک مرد استرالیایی به مدت 60 روز رژیم آبمیوه رامیگیرد و تمام آمریکا را سفر میکند. در این مسیر با یک راننده کامیون که چاقی مفرط داشت آشنا میشود و اورا به دعوت میکند تا در رژیم با او همراه باشد. خود او با این رژیم حدود 37 کیلوگرم کاهش وزن پیدا میکند و دیگر میتوانست تا مصرف یک سری از داروهایش را قطع کند. این دو شخصیت در طی رژیم 60 روزه ی خود فقط از آب میوه ها و سبزیجات تغذیه کردند. این دو نفر با کاهش وزن سالمتر به نظر میرسیدند و بسیاری از درمانهای دارویی را قطع کرده بودند. در طی فیلم به مشکلات و تاثیرات منفی که رژیم ایجاد کرده بود، اشاره ای نشده است اما خاطر نشان کنیم که هر دو فرد تحت نظر پزشک بودند.

در این رژیم میزان کالری دریافتی روزانه به 1200 تا 1800 کالری کاهش پیدا میکند.

 

رژیم کاهش وزن سریع سوپ کلم

رژیم کاهش وزن سریع سوپ کلم تضمین می کند تا شما در یک هفته حدود چهار و نیم کیلوگرم کم کنید. اگر شما طرفدار کلم هستید و میتوانید به مقدار زیاد آن هم چند روز مصرف کنید خوب این رژیم کاهش وزن سریع برای شما میتواند خوب باشد. طبق برنامه غذایی رژیم سوپ کلم شما هر مقدار که بخواهید میتوانید از سوپ کلم بخورید و نیز مقدار بسیار کمی از غذاهایی مشخص نیز تغذیه کنید.کلم دارای میزان بالایی فیبر است و کمک میکند تا سیستم بدن شما را پاکسازی کند.

جیم پرسلی  با این رژیم توانست چهارده و نیم کیلو کم کند.

 

رژیم کاهش وزن سریع سه روزه

رژیم سه روزه رژیم وسوسه انگیزی که بسیاری طرفدار دارد و تا 5 کیلو شما کاهش وزن خواهید داشت.

 

رژیم پاکسازی فوق العاده

این رژیم نیز طرفداران زیادی دارد و در سال 1940 گسترش پیدا کرد.

 

رژیم فوق العاده چربی

برنامه غذایی این رژیم لاغری سریع ادعا دارد که شما در طی 25 روز حدود دوازده کیلوگرم کاهش وزن خواهید داشت. شامل چرخه های پنج روزه است که پنج بار تکرار میشود. ایده آن است که وعده های اصلی غذایی را ترکیب میکند که همراه با تمرینات خاص میتوانید مقدار زیادی وزن کم کنید. از نقاط قوت این رژیم این است که در عین سوزاندن چربی بافت عضلانی تحلیل نمیرود.

 

رژیم کاهش وزن سریع گریپفروت

نظریه مربوط به رژیم گریپفروت این است که این میوه دارای آنیم های سوزاننده چربی است. و همراه با یک رژیم غذایی کم کالری ( 800 تا 1000 کالری در روز) کاهش وزن خوبی به شما میدهد.

 

رژیم رژیم لاغری سریع هالیوودی

رژیم لاغری سریع هالیوودی ادعا میکند تا در 48 ساعت تا چهارو نیم کیلو کاهش وزن داشته باشید. به این شکل که در طی دو روز فقط از یک نوشیدنی خاص که باید خریداری کنید تغذیه میشوید. تولیدکننده این نوشیدنی میگوید که این معجون چربی سوز ترکیبی از آبمیوه های طبیعی و عصاره های گیاهی میباشد.

 

رژیم هفت روزه ای که در آن همه چیز میتوانید بخورید

در این رژیم هفت روزه شما گرسنه نمیمانید اما ممکن است کمی یکنواخت شود. چراکه شما فقط از لیست غذاهای مجاز میتوانید تغذیه کنید.

 

رژیم پاکسازی

این رژیم که یک مدل سمزدایی نیز به حساب می آید  در میان افراد مشهور طرفدارای زیادی دارد. مربوط به دکتر الخاندرو یانگر است که بیماری خود را با رژیم سمزدایی درمان کرد. به طور خلاصه این گونه است که صبحانه و شام با یک وعده غذایی مایع جایگزین می شود و ناهار جامد است. در این دایت از مکمل های غذایی استفاده می شود.

 

رژیم لاغری سریع چهار روزه

این رژیم لاغری سریع برخلاف نام آن 28 روزه است. که توسط دکتر ایان اسمیت مطرح شد. برنامه آن به چهار دوره با مقیاسهای متفاوت تقسیم میشود.  تئوری این رژیم به این صورت است که با تغییر مقیاسها و مصرف غذاهای متفاوت بدن سریعتر وزن کم میکند. و بیان میکند که این رژیم یکنواخت نیست.

 

رژیم لاغری سریع سوپ مرغ

برنامه این رژیم لاغری سریع  هفت روزه است. به این شکل که وعده صبحانه را دارید و هر مقدار که میخواهید میتوانید از سوپ مرغ بخورید. در وعده صبحانه از منوی 5 تایی غذاها میتوانید انتخاب غذا داشته باشید. و در باقی روز فقط از سوپ مرغ تغذیه کنید.

 

رژیم غذایی از بین بردن چربی ها

این رژیم رژیم لاغری سریع ادعا دارد که شما میتوانید در  طی یازده روز حدود چهار کیلوگرم کم کنید. تئوری این رژیم تغییر میزان و نوع کالری است. برای مثال در یک روز فقط اغلب از پروتئین اما در روز دیگر از میوه ها تغذیه میکنید. سپس بعد این 11 روز یک دوره سه روزه ی استراحت دارید و باز رژیم را تکرار میکنید.

 

رژیم هفت روزه دکتر جوئل فورمن

در رژیم لاغری سریع  هفت روزه دکتر جوئل فورمن، فرد در هر هفته حدود چهار و نیم کیلوگرم کاهش وزن دارد.

در این رژیم شما میتوانید از غذاهای زیر هر مقدار که بخواهید بخورید:

 • سبزیجات برگ سبز
 • میوه های تازه
 • سبزیجات نشاسته ای

و تا میزان 90 درصد از خوردن مواد زیر پرهیز کنید:

 • گوشت
 • لبنیات

در این رژیم تا جایی که میتوانید مصرف سبریجات نیز محدود میشود.

 

رژیم لاغری سه هفته ای

این رژیم توسط دکتر برایان فلت برنامه ریزی شده که میتوانید در مدت 21 روز  پنج و نیم تا ده و نیم کیلوگرم وزن کم کنید. به اسن طورت که شما در طی این 21 روز یه رژیم غذایی جدید عادت هم میکنید.

 

 رژیم کاهش وزن سریع کلاگ

برنامه این رژیم کاهش وزن سریع کوتاه مدت ادعا دارد که در مدت دو هفته کاهش وزن سه کیلویی خواید داشت. که در آن در هر روز، دو تا از وعده های غذایی خود را با محصولات کمپانی کلاگ جایگزین میکنید. و به عنوان میان وعده هم از دو تا از محصولات دیگر این کمپانی بخورید. در وعده سوم شما میتوانید از غذاهای سالم مصرف کنید. مصرف میوه ها وسبزیجات به عنوان میان وعده نیز مجاز است.

در انتها باز هم توصیه میکنیم تا قبل شروع رژیم از سلامتی خود اطمینان حاصل کنید و در کل پیشنهاد کارشناسان چاغری این است که در کاهش وزن شتاب نکنید و در ابتدا سلامتی خود را در نظر بگیرید.

714

دیدگاه به رژیم کاهش وزن سریع

 • متشکر از اطلاعاتتون,اشنایی با رژیم هایی که هیچ وقت نشنیده بودم فوق العاده اس👌👌👌

  یلدا اکتبر 17, 2017 11:25 ق.ظ پاسخ
  • با سپاس از شما امیدواریم دوستان بتونن ازشون استفاده کنن اگر چه پیشنهاد خود ما رژیم لاغری چاغری هست که مبنا علمی صحیح و سالمی دارد

   مدیر سایت مدیر سایت اکتبر 19, 2017 12:57 ب.ظ پاسخ
  • ممنون از لطف شما. البته پیشنهاد اول و اخر ما رژیم کاهش وزن سریع چاغری هست که بر اساس رژیم دوکان طراحی شده است

   مدیر سایت مدیر سایت نوامبر 8, 2017 1:16 ب.ظ پاسخ
 • بسیار مطالب خوبی دارید
  کودوم یکی از این ها برگشت پذیر نیست ؟

  مهناز سلطانی نوامبر 27, 2017 6:37 ب.ظ پاسخ
  • سلام مهناز عزیز
   قطعا پیشنهاد ما رژیم لاغری دوکان دایت است که میتونید دستورات ان را از اپلیکیشن خودمون دریافت نمایید
   http://www.chaghari.com/Appموفق باشید

   مدیر سایت مدیر سایت دسامبر 12, 2017 4:05 ب.ظ پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اپلیکیشن چاغری

در حال بارگذاری