تناسب اندام سالم | رژیم چاغری

کبد را سمزدایی کنید تا کاهش وزن سریع تری داشته باشید

ستاره مرصعی

کبد خود را در طی 72 ساعت سمزدایی کنید و کاهش وزن سریع تری داشته باشید

این رژیم کوتاه مدت در کنار لاغری سریع ، به سمزدایی کبد شما نیز کمک میکند.

زمانیکه یک ارگانیسم پر از سم شده باشد، کبد نمیتواند به طور طبیعی فعالیت کند. و در ای حالت روند کاهش وزن شما نیز کند و یا متوقف میشود و چه بسا حتی دچار اضافه وزن هم بشوید. ممکن است هیچگاه به این مساله فکر نکنید که کبد یکی از مهمترین اورگانهای بدن به حساب می آید و کبد است که تصمیم میگیرد که آیا شما نیاز به کاهش وزن دارید یا نه. بنابرین احتمال دارد بسیاری از مردم بر خلاف تلاشهای زیادی که برای کاهش وزن دارند و نیز به دنبال رژیم های لاغری سریع میروند، به نتیجه ای نرسند. اگر شما هم به عنوان یک  رژیم گیرنده با این مشکل روبه رو هستید حتما این معجون را امتحان کنید. فقط برای سه روز این مراحل را انجام دهید و کبد خود را از سموم تمیز کنید.

این نوشیدنی را سه بار در روز و به مدت سه روز میل کنید

سعی کنید در طی این سه روز از خوردن غذاهای سنگین دوری کنید و از غذاهای سالم تغذیه کنید تا روند سمزدایی و نیز کاهش وزن آسان شود.

سم زدایی کبد

ترکیبات:

  • سه عدد لیمو ترش
  • یک فنجان جعفری
  • پنج گرم کرفس
  • شش فنجان آب

طرز تهیه:

آب لیموها، جعفری، کرفس و سپس آب را داخل مخلوطکن بریزید. سعی کنید در طی سه روز، و هر روز تا دو لیوان از این نوشیدنی و با شکم خالی میل کنید. بعد از این سه روز به مدت هفت تا ده روز به خود استراحت بدهید و سپس دوباره این کار را انجام دهید. در طی مدت استراحت نیز سعی کنید از خوراکی ها و غذاهای سالم تغذیه کنید.

امتحان کنید و نتیجه را در بخش کامنت ها همین پایین با کارشناسان تغذیه رژیم لاغری سریع چاغری در میان بگذارید…

142

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اپلیکیشن چاغری

در حال بارگذاری