تناسب اندام سالم | رژیم چاغری

رژیم لاغری یک ماهه

مرجان صحاف زاده

 

کم کم به تعطیلات تابستون نزدیک میشیم و همه در تکاپوی آماده شدن برای سفرهای ساحلی و خصوصا لباس های تابستونی   هستیم.  توی همین مدت کوتاه مونده به تعطیلات تابستونی، میتونین یک رژیم لاغری سریع ولی سبک و آسون بگیرین تا بتونین لباس هایی که دوست دارین ره رو به راحتی بپوشین. شاید در نگاه اول اصطلاح رژیم لاغری یک ماهه بیشتر شبیه تبلیغات دروغ به نظر بیاد. اما ما به شما اطمینان میدیم که با رعایت یک سری قوانین ساده میتونین یک ماهه متوسط بین 4 تا 7 کیلو کم کنین و برعکس تمام اطرافیان خودتون با تموم شدن تعطیلات تابستان، با رفتن روی ترازو احساس رضایت و سبکی داشته باشین.

رژیم لاغری یک ماهه نیاز به یک همراه یا به اصطلاح خودمون پارتنر داره که بتونین از این طریق انگیزه و پشتکار خودتون رو در طول این یک ماه حفظ کنین. معمولا کاربران ما در اپلیکیشن لاغری دوکان و چاغری پارتنر خودشون رو از گروههای پشتیبانی تلگرامی چاغری و دوکان پیدا میکنن، اما شما میتونین دوستان یا اعضای خانواده خودتون رو به این چالش لاغری یک ماهه دعوت کنین.

رژیم لاغری یک ماهه برای تابستان گرم:

این رژیم به سادگی به کمک اپلیکیشن لاغری چاغری (برای گوشی های اندروید) و اپلیکیشن لاغری دوکان (برای گوشی های اپل) قابل انجامه و در طول این یک ماه شما موظف هستین با مشاور تغذیه خودتون در ارتباط باشین و گزارش بدین، موفقیت های خودتون رو هفته به هفته با دوستان خودتون در گروههای پشتیبانی به اشتراک بذارین و خصوصا اگه خدایی نکرده گول خوردین و در طول رژیم گناهی مرتکب شدین توی جمع تلگرامی ما اعتراف کنین. اطمینان داشته باشین که سخت ترین قدم برای داشتن رژیم لاغری یک ماهه و رسیدن به نتیجه مطلوب بعد از یک ماه  فقط شروع رژیمه. قطعا فکر اینکه قرار باشه توی این هوای گرم و آفتاب سوزان رژیم باشین شما رو از شروع رژیم فراری میده، درصورتیکه دوکان و چاغری رژیم نیستن، بلکه سبک زندگی لاغری محسوب میشن. فقط کافی آشپزی فرانسوی به سبک دوکانی رو از اپلیکیشن لاغری دوکان و چاغری یاد بگیرین و امسال نون و شیرینی رو خودتون رو به سبک فرانسوی درست کنین. با همین قدم کوتاه به طرز شگفت انگیزی بعد از یک ماه نه تنها چاق تر نشده اید، بلکه حداقل 4 کیلو کم خواهید کرد.

بنابراین با چالش ما در رژیم لاغری یک ماهه مخصوص تابستون همراه باشید.

برای شروع همین الان اپلیکیشن لاغری دوکان/چاغری رو روی گوشی خودتون نصب کنید و با مشاوران ما همراه باشین. قدم اول فاز حمله 5 روزه.. برای ادامه با ما همراه باشید.

مراقب سلامتی خودتون باشین

امسال میخوایم با اعتماد به نفس خیلی بالا بریم استخر و آفتاب بگیریم!

 

0

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اپلیکیشن چاغری

در حال بارگذاری